Leffe Brune 0,0%

Leffe Brune 0,0%
330 ml

Drikkevarerݯl

14,00 kr– 18,95 kr

Billigste pris 14,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍷Alkoholfri🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi173 kJ (41 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat10,1 g
heraf sukkerarter1,1 g
Protein0,2 g
Salt0,02 g

Beskrivelse

Leffe Brune alkoholfri ølbryg fra Belgien. 0,0% alkohol i 33 cl dåse.

Priser i dag (6 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    14,00 kr
    330 ml42,42 kr/l
  • BilkaToGo2 for 23,00 kr · 11,50 kr/stk · spar 8,00 krSidst set i dag
    15,50 kr
    330 ml46,97 kr/l
  • SparSidst set i dag
    15,50 kr
    330 ml46,97 kr/l
  • Meny2 for 28,00 kr · 14,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i dag
    15,95 kr
    330 ml48,33 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 28,00 kr · 14,00 kr/stk · spar 5,00 krSidst set i dag
    16,50 kr
    330 ml50,00 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    18,95 kr
    330 ml57,42 kr/l

Prishistorik (30 dage)

12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Leffe Brune 0,0% 330 ml

Leffe Brune 0,0% fra Leffe (330 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Wolt Market til 18,95 kr — en forskel på 35%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Leffe Brune 0,0% eller udforske flere Drikkevarer.