Langk. Øko Jasminris
Produkt Detaljer
Mærkninger
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 359 kcal |
| Fedt | 1,2 g |
| heraf mættet fedt | 0,3 g |
| Kulhydrat | 78 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 8,8 g |
| Kostfibre | 0,7 g |
| Salt | 0,01 g |
Beskrivelse
Økologisk jasminris. 1 kilogram.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag22,02 kr1 kg 22,02 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Langk. Øko Jasminris 1 kg
Langk. Øko Jasminris fra Rema 1000 (1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 22,02 kr hos Rema 1000 .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Langk. Øko Jasminris eller udforske flere Kolonial .