La Treccia Ricotta økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 578 kJ (139 kcal) |
| Fedt | 10,1 g |
| Kulhydrat | 5,7 g |
| heraf sukkerarter | 0,9 g |
| Protein | 6,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,7 g |
Beskrivelse
Økologisk ricotta fra La Treccia, 150 g.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af La Treccia Ricotta økologisk 150 g
La Treccia Ricotta økologisk (150 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 12,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe La Treccia Ricotta økologisk eller udforske flere Mejeri & køl .