La Treccia Mozzarella økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1054 kJ (254 kcal) |
| Fedt | 19,4 g |
| Kulhydrat | 2,4 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 17,4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 5,5 g |
Beskrivelse
Økologisk mozzarella fra La Treccia, 100 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag22,95 kr100 g 229,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af La Treccia Mozzarella økologisk 100 g
La Treccia Mozzarella økologisk (100 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe La Treccia Mozzarella økologisk eller udforske flere Mejeri & køl .