La Lorraine Croissant Smørbagt
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Belgien |
Allergener
ÆgGlutenMælkNødderSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 168 kJ (40 kcal) |
| Fedt | 19 g |
| Kulhydrat | 46 g |
| heraf sukkerarter | 7,9 g |
| Protein | 9,9 g |
| Kostfibre | 2,6 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
Frossen smørbagte croissant fra La Lorraine. 4 stykker á 240 g i alt.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag22,06 kr240 g 91,92 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af La Lorraine Croissant Smørbagt 240 g
La Lorraine Croissant Smørbagt (240 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 22,06 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe La Lorraine Croissant Smørbagt eller udforske flere Frost .