L'Oréal Paris Mascara BrowArtistPlump Ebony

L'Oréal Paris Mascara BrowArtistPlump Ebony
5 ml

Personlig pleje›Makeup

63,00 kr– 84,00 kr

Billigste pris 63,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris øjenbryns- og øjenvipper mascara i farven Ebony. 5 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    63,00 kr
    5 ml12600,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    84,00 kr
    5 ml16800,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    84,00 kr
    5 ml16800,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Mascara BrowArtistPlump Ebony 5 ml

L'Oréal Paris Mascara BrowArtistPlump Ebony fra L’Oréal Paris (5 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 63,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 84,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Mascara BrowArtistPlump Ebony eller udforske flere Personlig pleje.