L'Oréal Paris Læbestift 482 Le Mauve Indomptable

L'Oréal Paris Læbestift 482 Le Mauve Indomptable
1 g

Personlig pleje›Makeup

146,00 kr

Billigste pris 146,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris læbestift i nuance 482 Le Mauve Indomptable.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    146,00 kr
    2.1 g69523,81 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    146,00 kr
    1 g146000,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    146,00 kr
    1 g146000,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

146 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Læbestift 482 Le Mauve Indomptable 1 g

L'Oréal Paris Læbestift 482 Le Mauve Indomptable fra L’Oréal Paris (1 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 146,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Læbestift 482 Le Mauve Indomptable eller udforske flere Personlig pleje.