L'Oréal Paris Highlighter 905 Rich

L'Oréal Paris Highlighter 905 Rich
40 ml

Personlig pleje›Makeup

147,00 kr

Billigste pris 147,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris highlighter 905 Rich i 40 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    147,00 kr
    40 ml3675,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    147,00 kr
    40 ml3675,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    147,00 kr
    40 ml3675,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

147 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Highlighter 905 Rich 40 ml

L'Oréal Paris Highlighter 905 Rich fra L'Oréal Paris (40 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 147,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Highlighter 905 Rich eller udforske flere Personlig pleje.