L'Oréal Paris Foundation 020 Ivory

L'Oréal Paris Foundation 020 Ivory
30 ml

Personlig pleje›Makeup

162,00 kr

Billigste pris 162,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris flydende foundation, nuance 020 Ivory, 30 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    162,00 kr
    30 ml5400,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    162,00 kr
    30 ml5400,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    162,00 kr
    30 ml5400,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

162 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Foundation 020 Ivory 30 ml

L'Oréal Paris Foundation 020 Ivory fra L’Oréal Paris (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 162,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Foundation 020 Ivory eller udforske flere Personlig pleje.