L'Oréal Paris Concealer 440 Neutral

L'Oréal Paris Concealer 440 Neutral
15 ml

Personlig pleje›Makeup

229,00 kr

Billigste pris 229,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris concealer i nuancen 440 Neutral. Volumen: 15 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

229 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Concealer 440 Neutral 15 ml

L'Oréal Paris Concealer 440 Neutral fra L'Oréal Paris (15 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 229,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Concealer 440 Neutral eller udforske flere Personlig pleje.