L'Oréal Paris Concealer 318 Cool

L'Oréal Paris Concealer 318 Cool
15 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

229,00 kr

Billigste pris 229,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris concealer shade 318 Cool. Flydende makeup til øjenkontur. 15 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

229 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Concealer 318 Cool 15 ml

L'Oréal Paris Concealer 318 Cool fra L'Oréal Paris (15 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 229,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Concealer 318 Cool eller udforske flere Personlig pleje.