L'Oréal Paris Concealer 1C Rose Ivory

L'Oréal Paris Concealer 1C Rose Ivory
1 ml

Personlig pleje›Makeup

25,00 kr– 104,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris concealer i nuance 1C Rose Ivory. 6.8 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    25,00 kr
    1 ml25000,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    104,00 kr
    6.8 ml15294,12 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    104,00 kr
    1 ml104000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Concealer 1C Rose Ivory 1 ml

L'Oréal Paris Concealer 1C Rose Ivory fra L’Oréal Paris (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 104,00 kr — en forskel på 316%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Concealer 1C Rose Ivory eller udforske flere Personlig pleje.