L'Oréal Paris Brynpen Dark Blonde

L'Oréal Paris Brynpen Dark Blonde
1 ml

Personlig pleje›Makeup

115,50 kr– 154,00 kr

Billigste pris 115,50 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris brynpen i farven dark blonde. 1 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    115,50 kr
    1 ml115500,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    154,00 kr
    1 ml154000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    154,00 kr
    1 ml154000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr160 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Brynpen Dark Blonde 1 ml

L'Oréal Paris Brynpen Dark Blonde fra L'Oréal Paris (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 115,50 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 154,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Brynpen Dark Blonde eller udforske flere Personlig pleje.