L'Oréal Paris 2-i-1 Foundation 20 Light Neutral

L'Oréal Paris 2-i-1 Foundation 20 Light Neutral
15 ml

Personlig pleje›Makeup

229,00 kr

Billigste pris 229,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris 2-i-1 foundation og concealer i nuance 20 Light Neutral. 15 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    229,00 kr
    15 ml15266,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

229 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris 2-i-1 Foundation 20 Light Neutral 15 ml

L'Oréal Paris 2-i-1 Foundation 20 Light Neutral fra L'Oréal Paris (15 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 229,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris 2-i-1 Foundation 20 Light Neutral eller udforske flere Personlig pleje.