L'Oréal Elvital Dream Length shampoo

L'Oréal Elvital Dream Length shampoo
400 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

29,00 kr– 39,95 kr

Billigste pris 29,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Elvital Dream Length shampoo til langt hår. 400 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Rema 1000Sidst set i dag
    29,00 kr
    400 ml72,50 kr/l
  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    400 ml99,88 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    39,95 kr
    400 ml99,88 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr30 kr35 kr40 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Elvital Dream Length shampoo 400 ml

L'Oréal Elvital Dream Length shampoo fra Elvital Dream Length (400 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Wolt Market til 39,95 kr — en forskel på 38%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Elvital Dream Length shampoo eller udforske flere Personlig pleje.