Kyllingebrystfilet
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret ☪️ Halal
Nøglehulsmærket
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 444 kJ (106 kcal) |
| Fedt | 1,9 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 22 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,8 g |
Beskrivelse
Kyllingebrystfilet, 3 stykker. 450 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag34,95 kr450 g 77,67 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Kyllingebrystfilet 450 g
Kyllingebrystfilet (450 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kyllingebrystfilet eller udforske flere Kød & fisk .