Kung Fu Girl Riesling
Produkt Detaljer
| Oprindelse | USA |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Kung Fu Girl Riesling hvidvin fra USA i 75 cl flaske.
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel-
Calle (AI-matchet produkt) Sidst set i dag74,99 kr750 ml 99,99 kr/l -
Otto Duborg (AI-matchet produkt) Sidst set i dag79,99 kr750 ml 106,65 kr/l -
Poetzsch Padborg (AI-matchet produkt) Sidst set i dag79,99 kr750 ml 106,65 kr/l -
Meny Sidst set i dag109,50 kr750 ml 146,00 kr/l -
Netto Sidst set i går111,83 kr750 ml 149,11 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag114,95 kr750 ml 153,27 kr/l -
Min Købmand Sidst set i dag119,95 kr750 ml 159,93 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Kung Fu Girl Riesling 750 ml
Kung Fu Girl Riesling fra Charles Smith (750 ml) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 74,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Min Købmand til 119,95 kr — en forskel på 60% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kung Fu Girl Riesling eller udforske flere Drikkevarer .