Kronenbourg 1664 Bière Pilsner

Kronenbourg 1664 Bière Pilsner
330 ml

Drikkevarerݯl

14,95 kr– 15,95 kr

Billigste pris 14,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi159 kJ (38 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g

Beskrivelse

Kronenbourg 1664 pilsner-øl i 330 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    14,95 kr
    330 ml45,30 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    15,00 kr
    330 ml45,45 kr/l
  • MenySidst set i dag
    15,95 kr
    330 ml48,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

8 kr10 kr12 kr14 kr16 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kronenbourg 1664 Bière Pilsner 330 ml

Kronenbourg 1664 Bière Pilsner fra Kronenbourg 1664 (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 15,95 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kronenbourg 1664 Bière Pilsner eller udforske flere Drikkevarer.