Krambals Bruschetta Kiks Tomat og Mozzarella
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1844 kJ (441 kcal) |
| Fedt | 11,7 g |
| heraf mættet fedt | 1,2 g |
| Kulhydrat | 68,1 g |
| heraf sukkerarter | 2 g |
| Protein | 14 g |
| Kostfibre | 3,4 g |
| Salt | 2,8 g |
Beskrivelse
Krambals bruschetta kiks med tomat- og mozzarellasmag, 70 gram.
Priser i dag (4 butikker)
BilkaToGoSidst set i dag10,00 kr70 g142,86 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag10,00 kr70 g142,86 kr/kg
SparSidst set i dag11,95 kr70 g170,71 kr/kg
MenySidst set i dag12,95 kr70 g185,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Krambals Bruschetta Kiks Tomat og Mozzarella 70 g
Krambals Bruschetta Kiks Tomat og Mozzarella fra Krambals (70 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 12,95 kr — en forskel på 30%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Krambals Bruschetta Kiks Tomat og Mozzarella eller udforske flere Brød & kager.



