Kitchen Joy Kylling teriyaki og sød chili m. ris

Kitchen Joy Kylling teriyaki og sød chili m. ris
350 g

Frost›Færdigretter

30,00 kr– 37,25 kr

Billigste pris 30,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

☪️Halal

Allergener

Soja

Næringsindhold pr. 100 g

Energi609 kJ (144 kcal)
Fedt0,7 g
heraf mættet fedt0,2 g
Kulhydrat28 g
heraf sukkerarter11 g
Protein5,9 g
Kostfibre0,8 g
Salt0,9 g

Beskrivelse

Kitchen Joy kylling i teriyaki og sød chili med ris, mild variant, 350 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    30,00 kr
    350 g85,71 kr/kg
  • NettoSidst set i dag
    35,25 kr
    350 g100,71 kr/kg
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 65,00 kr · 32,50 kr/stk · spar 9,50 krSidst set i går
    37,25 kr
    350 g106,43 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr35 kr40 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kitchen Joy Kylling teriyaki og sød chili m. ris 350 g

Kitchen Joy Kylling teriyaki og sød chili m. ris fra Kitchen Joy (350 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Nemlig til 37,25 kr — en forskel på 24%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kitchen Joy Kylling teriyaki og sød chili m. ris eller udforske flere Frost.