Kitchen Joy Kylling i sesamsauce m. nudler

Kitchen Joy Kylling i sesamsauce m. nudler
320 g

Frost›Færdigretter

30,00 kr– 35,75 kr

Billigste pris 30,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

☪️Halal

Allergener

SesamSoja

Næringsindhold pr. 100 g

Energi554 kJ (132 kcal)
Fedt3,2 g
heraf mættet fedt0,6 g
Kulhydrat18 g
heraf sukkerarter7,5 g
Protein6,7 g
Kostfibre2 g
Salt1,1 g

Beskrivelse

Kitchen Joy frossen ret med kylling i krydret sesamsauce og nudler. 320 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    30,00 kr
    320 g93,75 kr/kg
  • NettoSidst set i dag
    33,95 kr
    320 g106,09 kr/kg
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 65,00 kr · 32,50 kr/stk · spar 6,50 krSidst set i går
    35,75 kr
    320 g111,72 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr35 kr40 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kitchen Joy Kylling i sesamsauce m. nudler 320 g

Kitchen Joy Kylling i sesamsauce m. nudler fra Kitchen Joy (320 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Nemlig til 35,75 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kitchen Joy Kylling i sesamsauce m. nudler eller udforske flere Frost.