Kitchen Joy Kylling i Rød Karry m. Jasminris
Produkt Detaljer
Mærkninger
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 580 kJ (137 kcal) |
| Fedt | 3,2 g |
| heraf mættet fedt | 2,3 g |
| Kulhydrat | 21 g |
| heraf sukkerarter | 2,9 g |
| Protein | 5,7 g |
| Kostfibre | 0,9 g |
| Salt | 0,8 g |
Beskrivelse
Kitchen Joy frosset ret med kylling i rød karry og jasminris, medium styrke, 350 g.
Priser i dag (3 butikker)
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i går29,95 kr350 g85,57 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag30,00 kr350 g85,71 kr/kg
NettoSidst set i dag32,25 kr350 g92,14 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Kitchen Joy Kylling i Rød Karry m. Jasminris 350 g
Kitchen Joy Kylling i Rød Karry m. Jasminris fra Kitchen Joy (350 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Netto til 32,25 kr — en forskel på 8%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kitchen Joy Kylling i Rød Karry m. Jasminris eller udforske flere Frost.