Kitchen Joy Cordon Bleu Kylling
Produkt Detaljer
Mærkninger
☪️ Halal
| Oprindelse | Polen |
Allergener
GlutenMælkSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 91 kJ (22 kcal) |
| Fedt | 1,3 g |
| Kulhydrat | 1,3 g |
| heraf sukkerarter | 1,1 g |
| Protein | 1,1 g |
| Kostfibre | 2,2 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
Kitchen Joy cordon bleu med kylling. Frosset mad klar til tilberedning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag59,95 kr1 kg 59,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Kitchen Joy Cordon Bleu Kylling 1 kg
Kitchen Joy Cordon Bleu Kylling (1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kitchen Joy Cordon Bleu Kylling eller udforske flere Frost .