Kiss Kunstige negle KODN03C

Kiss Kunstige negle KODN03C
24 stk

Personlig pleje›Tandpleje

49,95 kr

Billigste pris 49,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kiss kunstige negle model KODN03C. Pakke med 24 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,95 kr
    24 stk2,08 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    49,95 kr
    24 stk2,08 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    49,95 kr
    24 stk2,08 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

50 kr50 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kiss Kunstige negle KODN03C 24 stk

Kiss Kunstige negle KODN03C fra Kiss (24 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kiss Kunstige negle KODN03C eller udforske flere Personlig pleje.