Kiss Kunstige negle KOCN01C

Kiss Kunstige negle KOCN01C
24 stk

Personlig pleje›Makeup

49,95 kr

Billigste pris 49,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kiss kunstige negle, model KOCN01C. Pakke med 24 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    49,95 kr
    24 stk2,08 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    49,95 kr
    24 stk2,08 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    49,95 kr
    24 stk2,08 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

50 kr50 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kiss Kunstige negle KOCN01C 24 stk

Kiss Kunstige negle KOCN01C fra Kiss (24 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kiss Kunstige negle KOCN01C eller udforske flere Personlig pleje.