Kiss Kunstige negle KIM001C Point Pink

Kiss Kunstige negle KIM001C Point Pink
30 stk

Personlig pleje›Makeup

79,95 kr

Billigste pris 79,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kiss kunstige negle i modellen Point Pink. Færdige kunstige negle til påsætning.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    79,95 kr
    30 stk2,67 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    79,95 kr
    30 stk2,67 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    79,95 kr
    30 stk2,67 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

80 kr80 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kiss Kunstige negle KIM001C Point Pink 30 stk

Kiss Kunstige negle KIM001C Point Pink fra Kiss (30 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kiss Kunstige negle KIM001C Point Pink eller udforske flere Personlig pleje.