Kinetic Stevns Blink

Kinetic Stevns Blink
17 g

Fritid & sport›Sportsudstyr

30,00 kr

Billigste pris 30,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kinetic fiskesnøre med Stevns blink. Fiskeredskab til sportsfiskeri.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 60,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 30,00 krSidst set i går
    30,00 kr
    17 g1764,71 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    30,00 kr
    17 g1764,71 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    30,00 kr
    17 g1764,71 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

30 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kinetic Stevns Blink 17 g

Kinetic Stevns Blink fra Kinetic (17 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kinetic Stevns Blink eller udforske flere Fritid & sport.