Kinetic Silver Arrow Blink

Kinetic Silver Arrow Blink
24 g

Fritid & sport›Sportsudstyr

30,00 kr

Billigste pris 30,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kinetic fiskesnøre med Silver Arrow blink. Fiskeredskab til sportsfiskeri.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 60,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 30,00 krSidst set i dag
    30,00 kr
    24 g1250,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    30,00 kr
    24 g1250,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    30,00 kr
    24 g1250,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kinetic Silver Arrow Blink 24 g

Kinetic Silver Arrow Blink fra Kinetic (24 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kinetic Silver Arrow Blink eller udforske flere Fritid & sport.