Kims +50% Sour Cream/Onion
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 516 kcal |
| Fedt | 30 g |
| heraf mættet fedt | 2,6 g |
| Kulhydrat | 53 g |
| heraf sukkerarter | 3,6 g |
| Protein | 6 g |
| Kostfibre | 5,2 g |
| Salt | 1,67 g |
Beskrivelse
Kims kartoffelchips med 50% ekstra, sour cream og løgsmag, 255 g.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandelPrishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Kims +50% Sour Cream/Onion 255 g
Kims +50% Sour Cream/Onion (255 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,00 kr hos Brugsen , mens prisen er højest hos Spar til 42,95 kr — en forskel på 126% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kims +50% Sour Cream/Onion eller udforske flere Slik & snacks .