Katjes Tappsy

Katjes Tappsy
175 g

Slik & snacks›Slik

21,95 kr– 32,50 kr

Billigste pris 21,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabVegansk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1457 kJ (343 kcal)
Fedt0,2 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat84 g
heraf sukkerarter48 g
Protein0,8 g
Salt0,08 g

Beskrivelse

Katjes Tappsy frugtgummi i 175 gram pakke.

Priser i dag (5 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,95 kr
    175 g125,43 kr/kg
  • BilkaToGoTilbud slutter d. 15. oktoberSidst set i dag
    24,00 kr
    175 g137,14 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    25,00 kr
    175 g142,86 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    32,50 kr
    175 g185,71 kr/kg
  • Tidligere priser
  • SparSidst set 4 dage siden
    25,00 kr
    175 g142,86 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Katjes Tappsy 175 g

Katjes Tappsy fra Katjes (175 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Wolt Market til 32,50 kr — en forskel på 48%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Katjes Tappsy eller udforske flere Slik & snacks.