Karen Volf Honningsnitter
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 172 kJ (41 kcal) |
| Fedt | 1,5 g |
| Kulhydrat | 6,4 g |
| heraf sukkerarter | 4,8 g |
| Protein | 3,3 g |
| Kostfibre | 2,3 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Karen Volf honningsnitter bagte småkager. 144 g (8 stk).
Priser i dag (7 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag15,00 kr144 g 104,17 kr/kg -
16,00 kr144 g 111,11 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag26,95 kr144 g 187,15 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag26,95 kr144 g 187,15 kr/kg -
Meny Sidst set i dag26,95 kr144 g 187,15 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag29,95 kr144 g 207,99 kr/kg - Tidligere priser
-
Min Købmand Tilbudsavis Sidst set 2 dage siden16,00 kr144 g 111,11 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Karen Volf Honningsnitter 144 g
Karen Volf Honningsnitter fra Karen Volf (144 g) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Wolt Market til 29,95 kr — en forskel på 100% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Karen Volf Honningsnitter eller udforske flere Brød & kager .