Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🇪🇺 Europæisk ejerskab
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 202 kJ (48 kcal) |
| Fedt | 2,2 g |
| Kulhydrat | 6 g |
| heraf sukkerarter | 1,9 g |
| Protein | 7,9 g |
| Kostfibre | 5,4 g |
| Salt | 2,5 g |
Beskrivelse
Karen Volf økologiske havrekiks i 260 gram emballage.
Priser i dag (4 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag15,00 kr260 g 57,69 kr/kg -
Meny Sidst set i dag23,95 kr260 g 92,12 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag24,15 kr260 g 92,88 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,15 kr260 g 92,88 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris