Beskrivelse
Karen Volf havrekiks med mørk chokoladeovertræk, 184 gram.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🇪🇺 Europæisk ejerskab
Rainforest Alliance
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2143 kJ (512 kcal) |
| Fedt | 28 g |
| Kulhydrat | 57 g |
| heraf sukkerarter | 25 g |
| Protein | 67 g |
| Kostfibre | 53 g |
| Salt | 47 g |
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag16,00 kr184 g 86,96 kr/kg -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag23,95 kr184 g 130,16 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag24,19 kr184 g 131,47 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris