Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🇪🇺 Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 188 kJ (45 kcal) |
| Fedt | 1,4 g |
| Kulhydrat | 7,1 g |
| heraf sukkerarter | 2,6 g |
| Protein | 7,8 g |
| Kostfibre | 5,4 g |
| Salt | 6,7 g |
Beskrivelse
Karen Volf havrekiks med reduceret fedtindhold. 260 g pakning.
Priser i dag (5 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag12,00 kr260 g 46,15 kr/kg -
12,00 kr260 g 46,15 kr/kg -
Meny Sidst set i dag16,00 kr260 g 61,54 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag21,85 kr260 g 84,04 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag21,85 kr260 g 84,04 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris