Karen Volf Havreflager
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2069 kJ (495 kcal) |
| Fedt | 23 g |
| Kulhydrat | 64 g |
| heraf sukkerarter | 39 g |
| Protein | 6 g |
| Kostfibre | 2,9 g |
| Salt | 0,7 g |
Beskrivelse
Karen Volf havreflager, 450 g.
Priser i dag (4 butikker)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag34,95 kr450 g 77,67 kr/kg -
Meny Sidst set i dag41,95 kr450 g 93,22 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag42,06 kr450 g 93,47 kr/kg -
Spar Sidst set i dag44,99 kr450 g 99,98 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Karen Volf Havreflager 450 g
Karen Volf Havreflager fra Karen Volf (450 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Spar til 44,99 kr — en forskel på 29% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Karen Volf Havreflager eller udforske flere Brød & kager .