Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🇪🇺 Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
ÆgGluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 186 kJ (44 kcal) |
| Fedt | 2,4 g |
| Kulhydrat | 5,5 g |
| heraf sukkerarter | 3,9 g |
| Protein | 2,7 g |
| Kostfibre | 1,5 g |
| Salt | 6,1 g |
Beskrivelse
Karen Volf drømmekager, 4 stk., 150 g pakke.
Priser i dag (9 butikker)
Vis grænsehandel-
BilkaToGo Sidst set i dag12,00 kr150 g 80,00 kr/kg -
12,00 kr150 g 80,00 kr/kg -
Meny Sidst set i dag16,00 kr150 g 106,67 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag26,95 kr150 g 179,67 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag26,95 kr150 g 179,67 kr/kg -
Min Købmand Sidst set i dag27,50 kr150 g 183,33 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag30,50 kr150 g 203,33 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris