Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Rainforest Alliance
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
ÆgGlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 200 kJ (48 kcal) |
| Fedt | 2,7 g |
| Kulhydrat | 5,4 g |
| heraf sukkerarter | 3,6 g |
| Protein | 3,8 g |
| Kostfibre | 2,4 g |
| Salt | 7,6 g |
Beskrivelse
Brownie Bites fra Karen Volf. Små chokoladebrownier, 8 styk i 144 g æske.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag26,95 kr144 g 187,15 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris