Karen Volf Æbleskiver Et Godt Valg Øko

Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰Dansk produceret🇪🇺Europæisk ejerskab
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Vegansk
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 103 kJ (25 kcal) |
| Fedt | 9,7 g |
| Kulhydrat | 3,4 g |
| heraf sukkerarter | 6,1 g |
| Protein | 4,4 g |
| Kostfibre | 2,4 g |
| Salt | 7,8 g |
Beskrivelse
Karen Volf økologiske æbleskiver fra Danmark i 360 g pakning.
Priser i dag (3 butikker)
SparSidst set i dag22,95 kr360 g63,75 kr/kg
BilkaToGoSidst set i går31,95 kr360 g88,75 kr/kg
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag32,95 kr360 g91,53 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Karen Volf Æbleskiver Et Godt Valg Øko 360 g
Karen Volf Æbleskiver Et Godt Valg Øko fra Karen Volf (360 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Nemlig til 32,95 kr — en forskel på 44%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Karen Volf Æbleskiver Et Godt Valg Øko eller udforske flere Brød & kager.



