Kammerjunkere Et Godt Valg

Kammerjunkere Et Godt Valg
300 g

Brød & kager›Kager

20,00 kr– 30,95 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1898 kJ (454 kcal)
Fedt14 g
heraf mættet fedt4,7 g
Kulhydrat73 g
heraf sukkerarter24 g
Protein6,6 g
Kostfibre2,2 g
Salt1,3 g

Beskrivelse

Danske kammerjunkere fra Et Godt Valg mærket. Traditionelle rørsukkersnitter. Indhold 300 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    20,00 kr
    300 g66,67 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    300 g99,83 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    30,95 kr
    300 g103,17 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kammerjunkere Et Godt Valg 300 g

Kammerjunkere Et Godt Valg fra Karen Volf (300 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 30,95 kr — en forskel på 55%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kammerjunkere Et Godt Valg eller udforske flere Brød & kager.