Kamfilet med Marinade
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 81 kJ (19 kcal) |
| Fedt | 1,3 g |
| Kulhydrat | 0,7 g |
| heraf sukkerarter | 0,3 g |
| Protein | 18,3 g |
| Kostfibre | 0,3 g |
| Salt | 0,9 g |
Beskrivelse
Kamfilet med marinade, oksekød marineret og klar til tilberedning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag94,95 kr1,1 kg 86,32 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Kamfilet med Marinade 1,1 kg
Kamfilet med Marinade (1,1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 94,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kamfilet med Marinade eller udforske flere Kød & fisk .