Kalvemørbrad 1,2
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Europæiske Union |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 452174 kJ (108 kcal) |
| Fedt | 1,9 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 22,8 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
Kalvemørbrad mellem 1,2 og 1,5 kg. Højkvalitets oksekød skåret fra mørbrad.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag469,95 kr1,4 kg 348,11 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Kalvemørbrad 1,2 1,4 kg
Kalvemørbrad 1,2 (1,4 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 469,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kalvemørbrad 1,2 eller udforske flere Kød & fisk .