Kaffekop Med Hank Hvid

Kaffekop Med Hank Hvid
50 stk

Bolig & køkken›Borddækning

79,95 kr– 95,00 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Hvid kaffekop med hank. Størrelse 20 cl. Pakke med 50 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    79,95 kr
    50 stk1,60 kr/stk
  • SparSidst set i går
    89,95 kr
    50 stk1,80 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i går
    95,00 kr
    50 stk1,90 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

70 kr80 kr90 kr100 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Kaffekop Med Hank Hvid 50 stk

Kaffekop Med Hank Hvid (50 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 95,00 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Kaffekop Med Hank Hvid eller udforske flere Bolig & køkken.