Beskrivelse
Kærgården smørbar original smør i 200 g pakke.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2607 kJ (634 kcal) |
| Fedt | 70 g |
| heraf mættet fedt | 35 g |
| Kulhydrat | 0.5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0.5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2.5 g |
Priser i dag (12 butikker)
Vis grænsehandel-
Netto Sidst set i dag10,00 kr200 g 50,00 kr/kg -
KvicklyTilbudsavis Sidst set i går10,00 kr200 g 50,00 kr/kg -
Nemlig(AI-matchet produkt) Tilbud slutter d. 7. april Sidst set i dag12,00 kr200 g 60,00 kr/kg -
SparTilbudsavis Tilbud slutter d. 12. april Sidst set i dag15,00 kr200 g 75,00 kr/kg -
Meny Sidst set i dag24,95 kr200 g 124,75 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag24,95 kr200 g 124,75 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag24,95 kr200 g 124,75 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag24,95 kr200 g 124,75 kr/kg -
Min Købmand Sidst set i dag24,95 kr200 g 124,75 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag24,95 kr200 g 124,75 kr/kg - Tidligere priser
-
365discountTilbudsavis Sidst set 2 dage siden15,00 kr200 g 75,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris