Beskrivelse
K.V. havrekiks med frugt fra Karen Volf, 260 g pakke.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2014 kJ (481 kcal) |
| Fedt | 21 g |
| Kulhydrat | 62 g |
| heraf sukkerarter | 22 g |
| Protein | 76 g |
| Kostfibre | 57 g |
| Salt | 6 g |
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel-
Meny Sidst set i dag18,95 kr260 g 72,88 kr/kg -
Spar Sidst set i dag19,95 kr260 g 76,73 kr/kg -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag22,03 kr260 g 84,73 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris