K.V. Brownie & Wild Berry

K.V. Brownie & Wild Berry
160 g

Brød & kager›Kager

22,00 kr– 24,95 kr

Billigste pris 22,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabRainforest Alliance

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1847 kJ (441 kcal)
Fedt22 g
heraf mættet fedt10 g
Kulhydrat57 g
heraf sukkerarter38 g
Protein3,8 g
Kostfibre2 g
Salt0,66 g

Beskrivelse

K.V. brownie og vildbaer dessert i 160 g pakning.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    22,00 kr
    160 g137,50 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    160 g143,44 kr/kg
  • Spar2 for 40,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 9,90 krSidst set i dag
    24,95 kr
    160 g155,94 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af K.V. Brownie & Wild Berry 160 g

K.V. Brownie & Wild Berry fra Karen Volf (160 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 24,95 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe K.V. Brownie & Wild Berry eller udforske flere Brød & kager.