Jyske gårde Mørbrad af gris økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Dyrenes Beskyttelse
Økologisk (DK)
Bedre Dyrevelfærd (3 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 579 kJ (138 kcal) |
| Fedt | 6,2 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20,5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk mørbrad af gris fra Jyske gårde, ca. 625 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag91,95 kr625 g 147,12 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jyske gårde Mørbrad af gris økologisk 625 g
Jyske gårde Mørbrad af gris økologisk (625 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 91,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jyske gårde Mørbrad af gris økologisk eller udforske flere Kød & fisk .