Jyske gårde Flæskesteg øko.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Dyrenes Beskyttelse
Økologisk (DK)
Bedre Dyrevelfærd (3 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1114 kJ (268 kcal) |
| Fedt | 21,7 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk flæskesteg fra Jyske gårde på cirka 1400 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag197,95 kr1,4 kg 141,39 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jyske gårde Flæskesteg øko. 1,4 kg
Jyske gårde Flæskesteg øko. (1,4 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 197,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jyske gårde Flæskesteg øko. eller udforske flere Kød & fisk .