Jürgen Langbein Løgsuppe
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Tyskland |
Allergener
Selleri
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 8 kJ (2 kcal) |
| Fedt | 0,6 g |
| Kulhydrat | 2,2 g |
| heraf sukkerarter | 1,5 g |
| Protein | 1,2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1 g |
Beskrivelse
Jürgen Langbein fransk løgsuppe, 400 ml. Flydende suppeklar.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag37,95 kr400 ml 94,88 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jürgen Langbein Løgsuppe 400 ml
Jürgen Langbein Løgsuppe (400 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 37,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jürgen Langbein Løgsuppe eller udforske flere Kolonial .