Jürgen Langbein Hønsekødssuppe
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Tyskland |
Allergener
SelleriGlutenSennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 19 kJ (5 kcal) |
| Fedt | 1,9 g |
| Kulhydrat | 3,8 g |
| heraf sukkerarter | 1,2 g |
| Protein | 3,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 7,5 g |
Beskrivelse
Jürgen Langbein kinesisk hønsekødssuppe, 400 ml. Flydende suppeklar.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag35,95 kr400 ml 89,88 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jürgen Langbein Hønsekødssuppe 400 ml
Jürgen Langbein Hønsekødssuppe (400 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 35,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jürgen Langbein Hønsekødssuppe eller udforske flere Kolonial .