Jürgen Langbein Aspargessuppe
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Tyskland |
Allergener
SelleriGlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 27 kJ (7 kcal) |
| Fedt | 4,9 g |
| Kulhydrat | 4,6 g |
| heraf sukkerarter | 2,1 g |
| Protein | 0,7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,1 g |
Beskrivelse
Jürgen Langbein aspargessuppe med fløde, 400 ml. Flydende suppeklar.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag35,35 kr400 ml 88,38 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jürgen Langbein Aspargessuppe 400 ml
Jürgen Langbein Aspargessuppe (400 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 35,35 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jürgen Langbein Aspargessuppe eller udforske flere Kolonial .